Zapytaj lekarza

7 4 2 , 9 5 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Sklerotyzacja podchrzęstna powierzchni stawowych kłykci kości piszczelowych

Sklerotyzacja podchrzęstna powierzchni stawowych kłykci kości piszczelowych.Lateralizacja i zagęszczenia struktury tylnych powierzchni rzepek.Jak to się leczy?i jakie są następstwa takiego schorzenia?
KOBIETA, 62 LAT ponad rok temu

Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?

Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.

Szanowna Pani, przytoczony przez Pania opis badania RTG świadczy o rozwijajacych się zmianach zwyrodnieniowych stawów kolanowych. Aby można było zaproponować leczenie powinna Pani poddać się badaniu przez ortopedę.
W zależności od objawów klinicznych można rozważać zastosowanie: rehabilitacji, farmakoterapii doustnej, miejscowe podawanie leków dostawowo itd.

Specjalista ortopedii i traumatologii ruchu, chirurg urazowy. Absolwent Akademii Medycznej im. Mikołaja Kopernika w Krakowie. Członek komisji rewizyjnej Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Transplantologii. Od 2002 roku pełni funkcję biegłego w Sądzie Okręgowym w Krakowie.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy