Skoki ciśnienia i podwyższonego tętna

Witam, Około dwa lata temu zauważyłam ataki tzn wyższe ciśnienie niż zwykle 150-100 i tętno 48 uderzeń na min do tego zimne poty aż się lało , drgawki, musiałam szybko usiąść zęby nie stracić przytomności .....dlaczego.... :( w jednej chwili moje tetno wynosi 48 a chwile później 108 , rozpływam sie..... a pochwili tak mnie nosi ze zaczyna meble przenosić w pokoju bo nie mam co zrobic z nagłym przypływem energii.. Czy to arytmia ?????

Lek. Tomasz Budlewski

Radzę udać się do lekarza, który Panią zbada, wykona EKG. Proszę zrobić morfologię.