Skoki ciśnienia, suchość w ustach i częste oddawanie moczu

witam mam problem z cisnieniem rano czuje sie dobrze cisnienie 118/78 lub122/83/85 a pozniej juz czuje sie zle niemogie nic zrobic cisnienie 147/93/90 lub 153/98/95 czuje sie dziwnie lekko nogi robio mi sie miekke czuje ze robie sie nerwowa wtym czasie bardzo czesto chodze do toalety mam suche gardlo i usta pomimo ze niemam pragnienia czy to moze byc kregoslup lub nadnercza biore reguralnie leki na cisnienie bo wczesniej mialam bardzo wysokie dziekuje

Ponieważ nie podała Pani nazw, dawek, pory zażywania leków na nadciśnienie, trudno coś więcej doradzić. Proszę udać się z tym problemem do swojego lekarza.
Warto pomierzyć przez tydzień ciśnienie: rano i wieczorem, przed posiłkami i przed wzięciem leków. Zabrać te pomiary na wizytę, pokazać lekarzowi, może da się skorygować leczenie!