Skolioza w odcinku lędźwiowym wraz z rotacją

Witam stwierdzono u mnie skolioze w odcinku lędźwiowym wraz z rotacją - 8 stopni wg kąta Cobb'a. Czy taka dolegliwość jest możliwa do wyleczenia ? Mam 18 lat

Lek. Tomasz Budlewski

Co do wyleczenia tego typu schorzenia należy uzyskać więcej informacji oraz dokładnie zbadać i zinterpretować wyniki badań. Proponuję udać się do ortopedy.