Skórna zmiana w miejscach intymnych a opryszczka

w punkcie styku łechtaczki i wargi sromowej zauważyłam dziś podmywając się bolesną zmianę typu podskórna grudka, czy jest możliwe że to opryszczka, dodam tylko że nigdy jej nie miałam nawet na ustach, czy zaczekać ok 3 dni i obserwować czy natychmiast umówić się do ginekologa, dodam tylko że jestem przed okresem

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisana zmiana może być zarówno opryszczką jak i banalną infekcją mieszka włosowego, co jest bardziej prawdopodobne. Warto jednak udać się do specjalisty ginekologa, który Panią zbada, postawi konkretną diagnozę oraz ew. wdroży właściwe postępowanie.