Skośnospiralne złamanie trzonu piszczeli bliżej stawu skokowego

Dzieńdobry. Mam na imię Mariusz i mam 28 lat. 3 czerwca założono mi gips ponieważ doznałem skośno spiralnego złamania trzonu piszczeli bliżej stawu skokowego. Gips mam na 6 tygodni i ściągnięty mam mieć 13 lipca. Niepokoi mnie jednak dziwne uczucie w części stopy. Jest to takie uczucie drętwej skóry. Skóra twarda. Palcami ruszam normalnie tylko to uczucie dziwne. Dodam że urazu doznałem ponieważ spadłem z wysokości ok. 1 piętra. To uczucie w stopie to może efekt uderzenia o powierznię?

Konieczna pełna konsultacja ,
OBJAWY KLINICZNE drętwienie stopy i twardość? Moze za ciasny gips, usisk na nerw i zaburzenia krazenai żylnego ?! Jeśli nie ustąpi>> do Ortopedy, kontrola gipsu
Du żo wody, wyższe ułożenie nogi!
Pozdrawiam