Skracanie przerwy pomiędzy opakowaniami tabletek

Witam mam pytanie ,biorę teraz trzecie opakowanie tabletek (atywia) kończyła tabletki i robilam zalecana przerwę, ale skracalam ja o jeden dzień czyli nie bralam tabletki na dzień 7tylko 6 ostatnio kupialm tabletki na dzień 7 i wzielam tabletkę dnia 7 tak jak bralam wcześniej o godzinę 18 i bralam normalnie każdego następnego dnia o tej samej porze..wspolzylam 'do końca'.. Chciałabym się dowiedzieć czy to tak jak pominięcie czy cos się stanie..? Przerwa trwała 24h....wiec to więcej niż 12h

jesli przerwa między opakowaniami nie była dłuższa niż 7 dni to nie ma problemu -jest pełne zabezpieczenie