Jednodniowa przerwa pomiędzy opakowaniami tabletek antykoncepcyjnych

Witam! Zażywam po raz pierwszy w życiu tabletki antykoncepcyjne (Cilest 0,250mg + 0,035mg). 30.09.2012 zażyłam pierwszą tabletkę z drugiego opakowania (po 7-dniowej przerwie zakończenia pierwszego opakowania), czyli 20.10.2012 w sobotę zażyłam ostatnią (21) tabletkę z drugiego opakowania i po tej tabletce powinnam zrobić 7 dni przerwy, jednak zrobiłam przerwę tylko jeden dzień w niedzielę 21.10.2012 i omyłkowo w poniedziałek 22.10.2012 zażyłam pierwsza tabletkę trzeciego opakowania i odbyłam stosunek z partnerem. Jak powinnam postąpić dalej aby zapewniona była pełna ochrona antykoncepcyjna?

Witam serdecznie, W obecnej sytuacji należy przyjmować tabletki zgodnie z wcześniej ustalonym schematem, tj. codziennie o tej samej porze. W bieżącym miesiącu przerwa będzie o 6 dni krótsza. Jeżeli wszystkie tabletki będzie Pani przyjmowała regularnie, to ochrona antykoncepcyjna nie zostanie zniesiona i nie będzie wskazań do stosowania dodatkowych metod zabezpieczenia. Pozdrawiam