Skręcenie nogi w kolanie podczas tańca

Podczas tańca skrecilam nogę w kolanie. Wcześniej zdarzyło mi się to kilka razy ale po chwili mogłam chodzić. Tym razem obudziłam się rano ze spuchnieta nogą. Jeszcze chodziłam ale po jakimś czasie nie mogłam postawić nogi. Gdy leżałam i ruszylam nogą coś mi zachrupalo. Chyba coś się nastawilo ale bardzo bolało. Pojechałam do szpitala gdzie pobierali mi wodę z kolana z krwią. Później byłam u ortopedy który dotykał mi nogę i przepisał tylko jakieś pourazowe leki. Noga nadal mnie boli. Co jest ?

Prawdopodobnie doszło do uszkodzenia łąkotki albo więzadła, należy rozważyć zrobienie mri ewentualnie od razu artroskopii