Skrzep przy nerwie wzrokowym i lekka opuchlizna

Stwierdzono u mnie skrzep przy nerwie wzrokowym i lekka opuchlizne. Widzenie jest niewyrazne lekka oddalony i widze troche zmienione barwy ( bardziej szare) Dostalam dwa zastrzyki w oko i po drugim jest gorzej. Da sie cos z tym zrobic? Mam prace wymagajaca dobrego wzroku. grozi mi bezrobocie :-( aleksandra

Piotr Pilarski

Nie wiem jaka jest dokładnie diagnoza dlatego nie mogę się wypowiedzieć. Sugeruję skierować te pytania do okulisty.

Pozdrawiam.