Skrzepy i brązowe plamienia po pierwszym stosunku

Witam! 2 tygodnie temu odbyłam swój pierwszy stosunek płciowy, zabezpieczaliśmy się, stosunek był przerywany. Od tamtego czasu mój śluz ma brązowy kolor, czasami jakby ze skrzepnietą krwią, dodam ze podczas stosunku zaczelam mocno krwawic. 4 dni temu powinnam dostać miesiączke, jednak nie pojawiła sie. Zrobiłam nawet test, wyszedł negatywny. Okres czesto mi sie spoznia, tym bardziej ze w ciagu ostatniego miesiaca mialam duzo stresów. Mam 21 lat. Czy możliwe jest to, że jestem w ciązy?

Witam. Przede wszystkim powinna Pani wiedzieć, że stosunek przerywany nie jest skuteczną metodą antykoncepcyjną, gdyż w płynie preejakulacyjnym wydzielającym się z penisa przed wytryskiem znajdują się plemniki. Jeśli test ciążowy dał wynik ujemny ryzyko ciązy jest znikome, na przyszłość proponowałabym wybierać jednak inne metody antykoncepcyjne. Każda kobieta która rozpoczęła współżycie powinna ponadto regularnie kontrolować się u ginekologa - lekarz po przeprowadzeniu bezpośredniego badania najlepiej wyjaśni przyczynę nieregularnych krwawień.