Skrzepy po zastosowaniu tabletki awaryjnej

Witam . Ponad dwa tygodnie temu wzięłam tabletkę "po" nie miałam żadnych dolegliwości j jedynie okres spóźnił mi się równy tydzień jednak nigdy nie miałam skrzepów takich białych jakby fragmety skóry co to moze być ? Czy mogło nastąpić poronienie czy to jest wina tabletki ??

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Trudno jednoznacznie określić czym są opisane przez Panią struktury. Zmiana charakteru miesiączki najpewniej jest jednak konsekwencją przyjęcia tabletki awaryjnej.