Skrzywienie zębów a stosowanie aparatu ruchomego

Dzien dobry, Mam 22 lata, ostatnio wykrzywily mi sie leciutko dwa zeby. Jedynka z jednej strony leciutko wychyla sie do przodu z drugiej sie chowa do srodka oraz dwojka jest lekko wysunieta do przodu i minimalnie przesunieta w strone jedynki. Chcialabym sie dowiedziec czy aparat ruchomy jest wstanie wyprostowac te delikatne krzywizny. Wczesniej mialam idealnie proste zeby. Osemki sie jesczez nie pojawily.

Niezbędna jest konsultacja ortodontyczna na bezpośredniej wizycie.
Lekarz musi obejrzeć stan uzębienia, ocenić zakres patologii i wtedy zaproponuje Pani odpowiednie leczenie.