Skrzywiony nos po złamaniu

Witam sympatycznie :-) 23 czerwca 2011r. miałem złamany nos, później dokonano repozycji, jednakże nosek jest nieco skrzywiony i występuje upośledzenie drożności prawego otworu, co utrudnia oddychanie oraz wąchanie. Uprzejmie proszę o informację, gdzie mam zgłosić się na zabieg i jakie są jego koszty. Serdecznie pozdrawiam! Wojciech J.

Z tym problemem najlepiej zgłosić się do laryngologa. Leczeniem skrzywionych przegród po złamaniu nosa zajmuje się laryngolog. Takie zabiegi wykonuje się w ramach ubezpieczenia NFZ, czyli darmowo, ale terminy są z reguły bardzo odległe. Prywatnie koszt takiego zabiegu sięga 1000-2000 zł. Takie zabiegi wykonują też chirurdzy plastycy.