Skurcze prawej nogi i tachykardia

Mam problem bo dzieje mi sie coś dziwnego mam dziwne skurcze w prawej nogi to są takie uczucie jak bym czuł zimne plyniencie krwi takie ścieki zaciska mnie bardzo w szyi pod palcem wyczulem coś twardego do tego dochodzi tahykardia i zaczerwienienie twarz serce dziwnie bije raz wolno a raz szybko i skurcze pojawiają się i ma twarzy plecach rękach skurcze najlepszego więcej w spoczynku no i czasami bardzo mnie piecze głowa od szyi w górę. zrobiłem morfologie wszystko ok tsh tez echo tez proszę o p

Lek. Tomasz Budlewski

Być może warto by było wykonać Holtera EKG. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po przeanalizowaniu dotychczas wykonanych badań będzie można zalecić odpowiednie dalsze Postępowanie