Leczenie tachykardii i problem z leżeniem na plecach

witam m lecze sie na tachycardie ,lekarz przepisal mi concor 5, jest juz lepiej choc problem mam ciagle ten sam a mianowicie nie moge zabardzo lecec na plecach bo czuje jak bije mi mocno serce ,ponadto budze sie czasami ze skurczem lewej badz prawej reki,mialem robione echo 2 razy ale podobno samo serce jest zdrowe jednak boje sie ze jest to cos powazniejszego prosilbym o odpoweidz z gory dziekuje

Aleksander Ropielewski

Nie mam możliwości przeprowadzenia badania, ani analizy dotychczas wykonanych badań, jednak z Pana relacji wynikać może, że uczucie silnego bicia serca jest raczej subiektywne. Skurcze rąk nie są związane z tachykardią. Ich przyczyny należy upatrywać w zaburzeniach jonowych lub neurologicznych.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski