Jak skutecznie leczyć tachykardię u 42-latki?

Witam. Od 4 lat lecze się z różnym skutkiem na tachykardie zatok owa lekiem concor 5 mg. Lekarz zmienił mi na Ivohart 5mg, ale bardzo źle się czułam, nasilal kolatanie serca, wzrost cisnienia i ból w klatce piersiowej. Po echo serca wyszli mi, że mam powiększony lewy przedsionek. Czy jest może jakiś inny lek niż concor na moją przypadłość? Od niego mam ciągłe zawroty głowy, zmęczenie i taką dziwna głowę. Jeden lekarz zasugerował, żeby włączyć lek uspokajajacy lek Duloxetine i Citotrop.

Witam! Z Pani opisu wnioskuję, że jest znaczny składnik emocjonalny w patomechanizmie zgłaszanych dolegliwości. Także za tym przemawia zła reakcja na Ivohart. Wydaje się dobrym pomysłem być sugestia o dołączeniu leków p/lękowych. Pozdrawiam W. Łuczkowski.