Skurczenie pochwy i problem z seksem

witam, mam problem. od pol roku nie moge uprawiac seksu z moim chlopakiem. moja pochwa tak jakby sie skurczyla i nie moge wprowadzic czlonka do niej

Przypuszczam, że taka możliwość jest dopiero we Wrocławiu, ale proszę sprawdzić Wałbrzych.
Jest to prawdopodobnie reakcja pochwicowa, ale należy potwierdzić to badaniem i ustalić sposób postępowania.
Pozdrawiam. JW, www.seksuolog.org.pl, Poznań.