Skurczowy ból brzucha od trzech dni

Witam, od trzech dni borykam się z bólem brzucha. Sprawa wygląda następująco: Robie jakąkolwiek czynność i nagle doznaje bólu brzucha który trwa dosłownie przez minute i ustaje, tak co jakiś czas (10/20min). ból jest dość silny, ma charakter skurczu.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.