Jak uporać się z bólem brzucha uniemożliwiającego poruszanie?

Ja borykam się również z bólem brzucha. Powtarza się on co jakiś czas. Trudno stwierdzić w którym miejscu boli mnie najbardziej ponieważ boli mnie cały. Przy tym również nie moge się wyprostować bo ciągnie jeszcze bardzie. Towarzyszą temu biegunka lub zaparcia. Przy tym bólu ciężko jest mi sie ruszać, jest on bardzo silny. Co to może być ?

Lek. Michał Lenard

Przyczyn takiego bólu może być bardzo wiele. Sugeruję wizytę Pani lekarza rodzinnego, który Panią zbada, wykona badania dodatkowe i w razie potrzeby skieruje Panią do specjalisty. Pozdrawiam!