Skuteczne metody na zmniejszenie widoczności blizny po przeszczepie skóry

Witam. Mam 21 lat. Gdy miałam roczek oparzyłam sobie nogę wrzątkiem. Został wykonany mi przeszczep skóry. Mam przez to bliznę na nodze, która utrudnia mi normalne funkcjonowanie, nie mogę po prostu pogodzić się z tym, że ją mam. Krępuje się jej. Chciałabym zapytać czy są jakieś skuteczne metody aby zmniejszyć widoczność tej blizny? Wiem, że nie zniknie ona całkowicie bo to chyba nie możliwe, ale chciałabym chociaż trochę ją zmniejszyć. Proszę o pomoc.

Witam bliznę należy najpier wobejrzeć i można dopiero dobrać metodę jej spłycebia, usunięcia.Najczęściej stosuje się lasery i peelingi medyczne.