Skuteczność leczenia hemoroidów metodą Hemoron

Szanowni Państwo, chciałbym zapytać o skuteczność leczenia hemoroidów metodą Hemoron (moje hemoroidy to I/II). Wczoraj miałem pierwszy zabieg i dziś nie czuję już bólu z jakim borykałem się do tej pory. Czy tą metodą można wyleczyć hemoroidy, aby nie nawracały?

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę, że nikt nie może tego zagwarantować, aby hemoroidy nie nawracały. Proponuję kierować się zaleceniami lekarza wykonującego zabieg.