Podwiązanie hemoroidów a zaparcia

Witam, Mam Problem takiego typu iż równy tydzień temu miałam zabieg na podwiązanie hemoroidów i do tej pory mam problemy z wypróżnianiem się(Bóle odbytu jak i zatwardzenie) Nie wiem co mam robić zażywam czopki, ale boję się z tym przesadzić. Pozdrawiam, Karolina

Lek. Tomasz Budlewski

W tego typu dolegliwościach powinna się Pani zgłosić do lekarza wykonującego zabieg. Konieczne jest przeprowadzenie badania lekarskiego aby móc zastosować odpowiednie zalecenia.