Co oznacza wydzielina z domieszką krwi po zabiegu metodą Barrona?

Witam.Bardzo proszę o poradę czy to co opiszę jest przy takim zabiegu normalne.W sobotę miałam zabieg metodą Barrona jednego żylaka. Już po zabiegu zauważyłam, że sączy mi się cały czas jakaś wydzielina z domieszką krwi ból po zabiegu był dosyć duży ale teraz się zmniejszył .Ponadto widać na zewnątrz guzek w kolorze bordowym.Jeżeli to ta podwiązana hemoroida to nie powinna być wewnątrz odbytu? i czy to normalne ,że zaraz po zabiegu coś się sączy. Proszę o szybką odpowiedz bo się martwię

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc się wypowiedzieć konieczne jest badanie lekarskie. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego lub lekarza wykonującego zabieg . Po wstępnym badanie będzie można zalecić odpowiednie dalsze Postępowanie diagnostyczne i Terapeutyczne.