Zabieg Metodą Barrona na hemoroidy

Witam, miesiąc temu miałem zabieg Metodą Barrona. Po usunięcia hemoroida krwawienia występowały jeszcze jakieś 3 tygodnie i ustąpiły. W międzyczasie wykonałem badania krwi - wyniki idealne, CRP w normie, OB - 3, USG jamy brzusznej - wszystko w normie. Stolec oddaję normlny, bez problemów i dziś dostrzegłem na nim malutki skrzep ciemniejszej krwi. W poniedziałek już zapisałem się na retroskopie prywatnie. Bóle brzucha nie występują. Czy powinienem mieć powody do obaw? Czuję się bardzo dobrze.

Wizyta u proktologa z pewnością Pana uspokoi. Bez badania proktologicznego nie mogę postawić żadnej diagnozy, byłoby to nierozsądne.