Skuteczność zabiegów laserowych w przypadku obniżenia narządów rodnych żeńskuch

czy na obnizenie sie narzadow rodnych sa inne sposoby niz operacja slyszalam o laserze czy jest skuteczny dziekuje za odpowiedz

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, niestety zabieg laserowej korekty pochwy w leczeniu zaburzeń statyki narządów rodnych nie jest szeroko stosowanym zabiegiem i raczej stosowanym bardziej w medycynie estetycznej niż na oddziałach ginekologicznych. Trudno więc jednoznacznie ocenić wartość tej metody. Dodatkowo ważny jest sama pacjentka i jej stan zdrowia. Pozdrawiam.