Skuteczny antyperspirant na pachy i stopy

Czy mogli by mi Państwo polecić skuteczny antyperspirant? Używałem już Odaban, ale niestety nie przyniósł większych efektów. Czy bloker ziaji jest lepszy? Ja szukam antyperspirantu, który by działał nie tylko na pachy, ale i stopy, oraz dłonie. Dziękuję

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę spróbować użyć bloker firmy Ziaja, Etiaxil lub inny tego typu produkt. Proszę pamiętać, że reakcja każdego organizmu jest inna. Każdy, metodą prób i błędów, powinien znaleźć najskuteczniejszy dla siebie preparat.