Skutki aborcji farmakologicznej

zażyła arthrotec stosowałam najpierw tabletke Ru póżniej art. pan powiedzial ze do 3 dni powinno być poronienie a nic nie ma raz na jakis czas momentami mnie cos boli brzuch ale wydaje mi sie ze nadal czuje serduszko pod moim ,co zrobić by ta aborcja farmakologiczna miała szybki skutek? i jak arthrotec działać powinien upłyneło 3 dni od ostatniej dawki?

Proszę Pani, zadaje Pani pytania o tabletkę Ru która jest prawnie zakazana w Polsce. Proszę ze wszystkimi pytaniami zwrócić się do lekarza który Pani zalecił opisane leki.