Skutki uboczne peelingu fenolowego

Witam. Chciałem się dowiedzieć, gdzie we Wrocławiu wykonywany jest peeling fenolowy i jakie skutki uboczne ma on dla organizmu? Pozdrawiam serdecznie

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, stosowanie tego typu zabiega wymaga wyłączenia z życia codziennego na okres około 6 dni. Dodatkowo po tym okresie utrzymuje się lekkie zaczerwienienie skóry. Przez 2 miesiące konieczna jest wysoka fotoprotekcja z zastosowaniem filtrów przeciwsłonecznych. Nie chce podawać konkretnych miejsc gdzie wykonuje się takie zabiegi we Wrocławiu ze względów reklamowych ale proszę wpisać w wyszukiwarce nazwę zabiegu plus Wrocław i jest dużo ofert. Pozdrawiam