Skutki uboczne po odstawieniu leku Setaloft 50

Witam. Jakiś czas temu sama odstawiłam lek setaloft 50, jednak po wprowadzeniu go po przerwie mam skutki uboczne takie jak ból głowy i brzucha, senność, otępienie. Zauważyłam że o wiele częściej jak nie biorę w/w leku pojawiają mi się bóle głowy o umiarkowanym bólu lub mocnym, na które pomaga tylko lek sumamigren 50, czasem 100 mg. Oprócz tego biorę lek który ma zapobiegać lub zmniejszać bóle głowy Divascan 3 razy dziennie. Czy p. neurolog może zalecić mi branie leku setaloft? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udac się do lekarza prowadzacego leczenie. , po badaniu bedzie mozna cos więcej powiedzięć.