Zapytaj lekarza

7 3 6 , 3 9 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Skutki uboczne po odstawieniu leku Setaloft 50

Witam. Jakiś czas temu sama odstawiłam lek setaloft 50, jednak po wprowadzeniu go po przerwie mam skutki uboczne takie jak ból głowy i brzucha, senność, otępienie. Zauważyłam że o wiele częściej jak nie biorę w/w leku pojawiają mi się bóle głowy o umiarkowanym bólu lub mocnym, na które pomaga tylko lek sumamigren 50, czasem 100 mg. Oprócz tego biorę lek który ma zapobiegać lub zmniejszać bóle głowy Divascan 3 razy dziennie. Czy p. neurolog może zalecić mi branie leku setaloft? Pozdrawiam
KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu

Pierwsza pomoc przy napadzie padaczkowym

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

proponuje udac się do lekarza prowadzacego leczenie. , po badaniu bedzie mozna cos więcej powiedzięć.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy