Skutki uboczne przyjmowania kwasu foliowego

dzien dobry moje pytanie jest kwas foliowy wpierwszej ciazy przed nie bralam dopiero jak juz bylam w ciazy to zaczelam brac ale zle sie czulam i przestalam.teraz planuje ciaze i biore ale zauwazylam ze mam mniejsza piers czy moze byc to skutek uboczny

Witaminy w ciąży

Lek. Marta Gryszkiewicz

Nie - opisany objaw nie jest z pewnością skutkiem ubocznym suplementacji kwasu foliowego.