Skutki uboczne zmiany godziny przyjmowania tabletki Glucophage

Witam. Ze względu na problemy ginekologiczno-endokrynologiczne moja Pani dr. przepisała mi Glucophage XR 750 (nie mam cukrzycy). Biorę po jednej tabltce codzinnie wieczorem jednak dziś jakoś odruchowo wziełam jedną tabletkę rano. Czy ona w jakiś sposób może zaburzyć proces leczenia lub wywołać jakieś skutki uboczne ? Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedz.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Takie jednorazowe odstępstwo nie zaburzy procesu leczniczego, nie powinno także wywołać żadnych skutków ubocznych. Nie powinna mieć Pani zatem powodów do niepokoju.