Skutki zabiegu neurectomii przedkrzyżowej

Właśnie jestem po zabiegu neurectomii przedkrzyżowej,ginekolog zniszczył splot przedkrzyżowy.Mówił,że szerzej niż zazwyczaj się to robi,mam jeszcze kontrole za tydzień,mówił,że być może będę musiała iść do urologa.Chciałam się dopytać jakie mogą być ewentualne skutki uboczne takiego zabiegu?W ciąże podobno będę mogła zajść.I co ma z tym wszystkim wspólnego urolog? Proszę o szybką odpowiedź,ostatnio się nie doczekałam :) Dziękuje

Odnewrienie nie jest obojętne i może dawać przejściowe objawy zarówno ze strony esicy i odbytnicy, jak również dróg wyprowadzających mocz.
Należy poczekać i na spokojnie wszystko omówić.