Słabe widzenie na jedno oko i zez u 35-latki

Mam 35 lat i na lewe oko bardzo słabo widzę od urodzenia i nawet nie mogą mi okularów dopasować i do tego mam zeza,zez ciągle się powiększa,lekarz jeden mi powiedział że oślepnę a drugi mi powiedział że nie mam po co przychodzić bo nie ma jak mi pomóc,co robić potrzebuję pomocy do tego jestem wyśmiewana z powodu zeza,proszę o odpowiedz Ania M.

Witam. Zeza można zoperować w Krakowie, jeżeli Pani źle widzi. Jeżeli Pani widzi gorszym okiem w granicach V0,3 z korektą i lepiej niestety nie bo wystąpi dwojenie.Wadę wzroku można zoperować jeżeli jest istotnie duża. Tak że można coś zrobić. Pozdrawiam