Słabo wydzielająca się zmiana w płacie lewym o niejednoznacznym charakterze
WitamBadanie usg wątroby wykazało o wysokiej echogeniczności,w prawym płacie przy trzewnej powierzchni 1cm hiperechogeniczne ognisko o charakterze naczyniaka,również uwidoczniono 24mm niejednorodną,słabo wydzielającą się zmnianę w płacie lewym o niejednoznacznym charakterze-atopowy naczyniak?,inna etiologia?,meta?(mniej prawdopodobne)-do wer.TK/ścisłej kontroli.Pęcherzyk żółciowy usunięty.

KOBIETA, 57 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Prosze wykonać zalecone badania.