Słaby sen 14-miesięcznego dziecka

Dzień dobry. Mam problem z 14 miesięcznym synkiem. Od mniej więcej pół roku slabo sypia w nocy. Pierwsze 2-4 godz śpi spokojnie, potem wierci się, przewraca, kula, kładzie na brzuszku w dziwnych pozycjach ( z pupką w górze), czasem płacze. Do końca jednak się nie przebudza- oczka na ogół ma zamknięte. Myślałam, że jak małego wezmę do siebie do łóżka to sprawa się uspokoi, ale niewiele to pomaga. Proszę o radę, co to może być, czy Wikuś jest chory??? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza pediatry. Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć.