Problemy ze snem u 1,5-rocznego dziecka

Witam. Odkąd pamiętam mój 1,5 roczny synek źle sypia. Często w nocy się wybudza. Idzie spać o 20 a od 22 praktycznie co 2 godz. się wybudza. Próbowaliśmy już chyba wszystkiego: badania, jedzenie, pora spania, drzemki, temperatura suchość w pokoju też nic nie daje. On po prostu źle śpi. Od urodzenia nie mieliśmy ani jednej całej przespanej nocki. Do 22 śpi w swoim łóżeczku potem bierzemy go do siebie no i co jakiś czas podróżuje po całym łóżku. Jeśli nie wezmę go do siebie to całkiem się wybudza

Dzień Dobry Pani,

Z Pani opisu wnioskuję, że być może Pani Synek ma zbyt dużo bodźców i potrzebuje więcej wyciszenia w ciągu dnia?

Ważne byłoby, żeby skonsultować to z pediatrą prowadzącym i znającym Pani Dziecko.

Życzę Pani i Synkowi wszystkiego najlepszego,
Irena Mielnik-Madej