Słaby strumień moczu - czy jest się czym martwić, skoro nic nie boli?

Witam. W ostatnim czasie mój strumień moczu znacznie osłabł, nie wiem, czym to jest spowodowane, ale przy oddawaniu moczu ani nic nie boli, anie nie oddaję moczu często. Dodam tylko, że zdażyło mi się w ostatnim czasie mieć problemy grzybiczne z dziewczyną i nie wiem, czy powinienem się tym bardziej martwić czy też nie. Jeśli można to proszę o odpowiedź.

ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witamy!

Zaburzenia strumienia moczu są najczęściej związane z powiększeniem gruczołu krokowego. Wzrost jego wielkości może nastąpić na skutek procesu zapalnego, jak również przerostu gruczołu krokowego.
W sytuacji pojawienia się opsywanego objawu wskazane jest badanie urologiczne i ewentualne badanie USG przezodbytnicze.
Po postawieniu właściwego rozpoznania będzie możliwe wdrożenie odpowiedniego leczenia.
Proponuję skonsultować problem z urologiem.

Redakcja abcZdrowie.pl

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty