Słaby wzrost włosów i PCOS

Witam, mam problemy z włosami otóż rosną 0.5 cm na miesiąc. Są gęste i nie wypadają ale po prostu nie rosną. Od 2 lat przyjmuje tabletki antykoncepcyjne z powodu policystycznych jajników a problem jest od 3 miesięcy więc to napewno nie to. Często farbowałam na blond i pomimo silnego rozjaśniacza szybko rosły nawet do 1.5 cm. Co do odżywiania to nie jem często z powodu braku apetytu. Czy są i czy mogę przyjmować jakieś tabletki na porost włosów które nie obniżą skuteczności antykoncepcji?

Proszę zastosować Amoccon w saszetkach do picia 1 dziennie. To suplement diety skuteczny przy osłabieniu włosów.
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska