Problemy ze wzrostem włosów

witam mam 18 lat 170 cm wzrostu i waże 67 kg mam problem ze wzrostem moich włosów staram się jeść ważywa, dbam o nie, nie suche ich, nie lokuje ani nie prostuje .... nie wiem czemu mi nie rosną rok temu ścięłam je na krótko żeby same zdrowe mi zostały i zdrowo rosły ale one mi nie rosną tylko nabierają bardziej obiętości... możą mi państwo doradzić czemu tak jest? plus jestem dość aktywną osobą ćwicze przynajmniej 4 razy w tyg i nie jem chipsów czasami tylko coś słodkiego dziękuję

Lek. Katarzyna Szymczak

Konieczne byłoby wykonanie badań w kierunku zaburzeń hormonalnych oraz wizyta u trychologa.
Pozdrawiam

Renata GrzechociĹska

Należy wykluczyć zaburzenia hormonalne i udać się do dermatologa.