Słaby zarost, rozkład tkanki tłuszczowej jak u kobiety

Witam. Mam 20 lat i według moich obserwacji mam za niski poziom testosteronu. Słaby zarost, rozkład tkanki tłuszczowej jak u kobiety (gruszka), mimo dłuższego stażu na siłowni - marne przyrosty mięśniowe, częste zmęczenie. Badania wykazały 300ng/dl, czyli dolna akceptowalna granica (zakres mam wypisany 250-800). Czyli mój testosteron jest na poziomie 50 latka. Czy powinienem stawić się u androloga? Czy może endokrynolog? Zależy mi, aby zwiększyć poziom testosteronu.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udac się do lekarza endokrynologa. po badaniu bedzie mozna cos wiecej powiedziec.