Słaby zarost w okolicy twarzy i pach u 22-latka

Mam 22 lata i bardzo słaby zarost w okolicy twarzy i pach. Czy powinienem skonsultować się z lekarzem i jaka może być tego przyczyna? Dodam, że poziom testosteronu całkowitego i wolny mam odpowiednio w granicach normy i ponad normę.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Z zamieszczonego opisu wynika, że konsultował się Pan ze specjalistą endokrynologiem, a ponadto miał Pan wykonane specjalistyczne badania hormonalne. Jeśli tak, niewielki zarost prawdopodobnie jest cechą osobniczą, nie wynikającą z żadnej patologii.