Mały zarost u 22-latka

mam 22 lata i mój zarost to tylko meszek na brodzi i wąsy czy to normalne?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zarost i jego ilość jest cechą indywidualną. W niektórych przypadkach jego niedobór może być jednak wynikiem zaburzeń hormonalnych. Jeśli ma Pan wątpliwości co do prawidłowości przebytego dojrzewania/rozwoju, sugeruję konsultację endokrynologiczną.