Słaby zarost u 26-latka

Czy fakt, że w wielu 26 lat mam zarost tylko pod nosem i na brodzie, a nic po bokach, świadczy o jakimś problemie zdrowotnym czy tak może być?
ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Występowanie skąpego zarostu nie musi mieć podłoża chorobowego. Może być to cecha osobnicza danego człowieka. Nie można jednak wykluczyć zaburzeń hormonalnych jako podłoża problemu. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, który wdroży odpowiednie postępowanie.