Słaby zarost u 22-latka

Witam, mam 22 lata i zastanawia mnie to czy nie jest coś nie tak ze mną bo , jeśli chodzi o zarost to urośnie mi troche włosów na brodzie i po dwa trzy na policzkach na klatce piersiowej nic < no może takie maciupeńkie prawie niewidoczne i czy coś jest nie tak? koledzy już w młodszym wieku golą się bo mają naprawde co golic a ja? troche broda mi urośnie i pare włosków na policzku.... mam powody do obaw?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza endokrynologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.