Ślad glukozy w moczy kobiety w ciąży

Jestem w ciąży. W próbce moczu z 21 tyg. został wykryty ślad glukozy. w 25 tyg. wykonałam test glukozy 75g. Oto wyniki: na czczo=90, po 60`=201, po 120`=113. Dlaczego jeden z tych wyników jest tak podwyższony, czy oznacza nietolerancję glukozy? Czy może mieć związek z chorobą Hashimoto i tym ,że mam wyciętą całkowicie tarczycę?

Szanowna Pani!

Wynik testu oznacz, że występuje nietolerancja węglowodanów-powinna Pani jak najszybciej udać się do diabetologa, żeby prawidłowo dalej Panią pokierował.
Raczej nie ma to związku z tarczycą.

Z poważaniem

Katarzyna Lewicka