Wynik badania poziomu glukozy w 26. tygodniu ciąży

Witam.Jestem w 26 tygodniu ciazy-ostatnio wykonalam test na obciazenie glukoza 75g-oto moje wyniki:na czczo-64,po godzinie-145,po dwoch-142.Ginekolog stwierdzila cukrzyce ciazowa-jestem na diecie i mierze glukometrem poziom cukru po posilkach(zalecenie-po godzinie).Na cczo cukier mam w granicach 64-76(pomiar wg.glukometru),a po posilkach glownych (sniad,obiad,kolacja) od 90-115 po godzinie.Czy otrzymane wartosci sa wlasciwe- czy nie sa za niskie?Moze powinnam udac sie do diabetologa?

Aleksander Ropielewski

Są to wartości prawidłowe, wynik powinien być poniżej 120 mg/dl.