Ślepota a zdiagnozowane PVD

Witam. Niedawno zdiagnozowano u mnie PVD o ile dobrze zapamiętałam (przedarciowe rozwarstwianie siatkówki)-czy grozi mi ślepota? I czy kropelkami do oczu można to wyleczyć czy nizbędna jest operacja?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, bez oceny stanu klinicznego i wyników nie mozna dokonać pełnej interpretacji. Krople na pewno Pani nie wyleczą. Prosze stosowac sie do zalecen okulisty. Pozdrawiam