Śluz z krwią po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych - co on oznacza?

Witam, minęły ok. 3-4 tygodnie odkąd wzięłam ostatnią tabletkę antykoncepcyjną. Teraz pojawił się śluz z krwią, czuję po jajnikach, że tak jakbym była w czasie okresu czy owulacji. Martwię się, czy może to być ciąża albo jakieś zakażenie, choroba? Dodam, że nie współżyłam od przedostatniego opakowania, czyli jakieś 2 miesiące.

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Wszystko wskazuje na to, że właśnie wystąpiła u Pani miesiączka.