Śluz zamiast okresu

Mam pytanie. Okres powinnam dostać 9 października. Dziś jest 13. Dodam, że zamiast okresu leci mi śluz, boli mnie często brzuch, co nigdy mi się nie zdarzało podczas okresu. Zawsze bolały mnie tylko jajniki, teraz bolą trochę, ale na przemian. Strasznie bolą mnie piersi, a szczególnie sutek w lewej piersi. Jak go dotknę, to czuje straszny ból.

Codziennie mam podwyższoną temperaturę ok 37.6 stopni. I popołudniami robię się śpiąca.
Proszę o szybką odpowiedź, czy może to być ciąża?
Dodam, że z chłopakiem uprawiamy seks przerywany.

Redakcja abcZdrowie

Witam,

Niestety nie jest możliwe by jedynie na podstawie informacji przekazywanych
przez internet sprawdzić czy dana osoba jest w ciąży czy nie.
Prawdopodobieństwo występuje zawsze jeżeli doszło do stosunku seksualnego
nawet jeśli jest to stosunek przerywany.

Aby uzyskać 100% pewność należy zgłosić się do lekarza ginekologa.
We własnym zakresie można również wykonać test ciążowy
dostępny w aptekach na terenie całego kraju.
Ta problematyka jest szeroko omówiona na naszym portalu w
videocastach, odpowiedziach ekspertów i artykułach, np:

http://parenting.pl/portal/test-ciazowy-1

Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl